×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Z wizytą w Urzędzie Gminy w Gnojniku.

16 maja uczniowie klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do Urzędu Gminy w Gnojniku. Najpierw spotkaliśmy się z wójtem Panem Sławomirem Paterkiem, który opowiedział nam o pracy urzędu i pełnionej przez siebie funkcji. Następnie pod opieką Pani Haliny Wojciechowskiej uczniowie podzieleni na zespoły odwiedzili poszczególne wydziały urzędu i przeprowadzili wywiady z ich pracownikami, którzy chętnie odpowiadali na zadawane pytania. Wraz z notatkami robiliśmy też zdjęcia. Zgromadzone materiały posłużą do wykonania folderu o pracy urzędu.

Mamy nadzieję, że wycieczka przyczyni się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat funkcjonowania samorządu terytorialnego.

 

{gallery}2010_2011/urzad_gminy{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Z wizytą w Urzędzie Gminy w Gnojniku.