×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka kl. II w Pieniny

18 maja uczniowie klasy II pojechali na wycieczkę rekreacyjno-edukacyjną w Pieniny. Pierwszym punktem programu było wyjście na najwyższy szczyt Pienin Środkowych - Trzy Korony, gdzie na tarasie widokowym można było podziwiać wspaniały widok na przełom Dunajca oraz Pieniński Park Narodowy. Następnie uczniowie przeszli wąwozem do Sromowiec Niżnych, po czym udali się do Niedzicy, gdzie zwiedzili średniowieczny zamek „Dunajec”. Na zakończenie wycieczki mogli podziwiać gotycki kościół w Dębnie Podhalańskim - zabytek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/pieniny{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wycieczka kl. II w Pieniny