×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witaj Majowa Jutrzenko

28 kwietnia społeczności Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uszwi wzięły udział w akademii poświęconej 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 1b gimnazjum pod opieką p. Doroty Muchy przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym przybliżyli historię uchwalenia Konstytucji, jej doniosłość oraz walkę Polaków o wolność.  Patriotyczne wiersze i pieśni w wykonaniu uczniów klas pierwszych gimnazjum oraz utwory polskich kompozytorów wprowadziły nas w atmosferę święta narodowego przypadającego 3 maja.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/3_maj{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Witaj Majowa Jutrzenko