×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Targi edukacyjne

Uczniowie klasy III wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Brzesku, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Każda szkoła miała swoje stanowisko, przy którym prezentowane były kierunki kształcenia. Uczniowie mogli również zadawać pytania swoim starszym kolegom oraz koleżankom ze szkół średnich, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Ten wyjazd na pewno przyczynił się do poszerzenia wiedzy trzecioklasistów na temat dalszej drogi edukacji oraz był okazją do zwiedzenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/targi_edukacyjne{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Targi edukacyjne