×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wyróżnienie dla Gabrysi Kusiak

W PG w Iwkowej odbyła się XI edycja konkursu poetycko-fotograficznego „Moje myśli, moje uczucia, moje życie”. Wzięło w nim udział pięćdziesięciu gimnazjalistów z pięciu powiatów. Uczennice naszej szkoły: Ania Duch, Alicja Hosaniak i Gabrysia Kusiak również napisały wiersze i wykonały do nich fotografie. Prace uczestników oceniało jury w składzie: światowej sławy fotografik – pan Adam Bujak i dziekan wydziału filologicznego UP w Krakowie prof. dr hab. Marek Karwala. Panowie wyróżnili Gabrysię Kusiak. Gratulujemy!

{gallery}aktualnosci/2016_2017/moje_mysli{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wyróżnienie dla Gabrysi Kusiak