×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spotkanie z Małym Księciem

W naszej szkole realizujemy innowację pedagogiczną „I Ty możesz zostać aktorem”. W jej ramach uczniowie klasy Ia, którzy analizowali lekturę „Mały Książę”, przygotowali inscenizację na podstawie powiastki Exupery’ego. Samodzielnie opracowali scenariusz, przygotowali stroje i rekwizyty oraz dopasowali efekty dźwiękowe i świetlne. Uzupełnieniem przedstawienia była prezentacja multimedialna.

W czasie pracy nad spektaklem uczniowie analizowali i interpretowali lekturę, dzięki czemu stała się im bliższa. Wykazali się też kreatywnością. Mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Grę aktorów podziwiali ich koledzy z klasy Ib.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/spotkanie_z_malym_ksieciem{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Spotkanie z Małym Księciem